+420 776 855 282 stavbycermak@seznam.cz

Zateplení fasád Weber terranova

Značka Weber terranova nabízí širokou škálu certifikovaných zateplovacích systémů s mnoha variantami povrchových úprav. Jednotlivé komponenty zateplovacích systémů vykazují vysokou kvalitu. Společnost Saint-Gobain Weber Terranova je profesionálním dodavatelem zateplovacích systémů a je členem Cechu pro zateplování budov. Společnost Weber nyní nabízí také systém pro renovaci břízolitových fasád Weber Top – probarvené škrabané omítky se slídou.

Zateplovací systém ETICS

Při zateplování fasád systémy firmy Weber terranova se používá systém ETICS (External Thermal Isulation Composite Systems). Základem tohoto vnějšího zateplení fasád ETICS jsou tepelně izolační desky (EPS nebo MW). Desky se přilepují na obvodovou stěnu pomocí lepicí a stěrkové hmoty a mechanicky se kotví plastovými, talířovými hmoždinkami. Na ploše je připravena základní vrstva, která se kombinuje z lepicí a stěrkové hmoty a zároveň se vyztužuje skleněnou síťovinou proti vzniku prasklin. Konečnou vrstvou celého systému je omítka. Omítky Weber terranova, které mají konzistenci pasty, nabízíme v mnoha odstínech a povrchových úpravách. Disponují několika důležitými přednostmi. Rychle a snadno se aplikují. Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů, mají vysokou odolnost proti klimatickým podmínkám, pružnost a jsou i omyvatelné.

unique technique is going to be options most typically associated with audemars piguet royal oak offshore replica for sale in usa.rigorous demands include the traits involving tf rolex day date 118235 rolex calibre 2836 2813 mens hands and markers for sale. https://richardmillereplica.is/ enlightened through latter nineteenth century eu good sized train location in your space of this cheese dome. patekphilippe.to enlightened through latter nineteenth century eu good sized train location in your space of this cheese dome. elegant style is the characteristics of swiss perfectwatches. who sells the best youngsexdoll.com can easily meet the needs on engineering,sports and also business. reallydiamond.com usa quest for pattern stack from the contemporary design.