+420 776 855 282 stavbycermak@seznam.cz

Rekonstrukce domů a bytů

Provádíme kompletní rekonstrukce domů, budov, bytů a objektů na klíč. Rekonstrukce domu u nás znamená i zajištění kompletních bouracích a výkopových prací, odvoz odpadů a sutin, montáž zdiva všech druhů i klenby. Základním požadavkem kvalitní rekonstrukce domu je, že nejsou opravovány jen vzniklé škody a nedostatky, ale probíhají i práce, které odstraňují příčiny škod a starají se o budovu komplexním způsobem. Každá rekonstrukce bytu nebo domů může znamenat, že se objeví další komplikace, které je potřeba řešit. Tyto komplikace mohou být např. sanace znečištěného pozemku. A proto je důležité ještě před samotnou rekonstrukcí zjistit, jestli se daný objekt nenachází v chráněné oblasti, nebo jestli není v památkové péči.

Ukázky - Rekonstrukce domů

 

Rekonstrukce bytů a domů zahrnuje:

  • montáž dřevěných nebo betonových podlah,
  • sanace a odvlhčení objektů,
  • podřezání vlhkého zdiva,
  • celkové odvodnění,
  • izolace proti vlhkosti,
  • zateplení fasád a střech,
  • montáže všech rozvodů: elektro, voda, plyn, topení, klimatizace,
  • výměny oken a dveří,
  • montáž klimatizace.

Kde provádíme rekonstrukce domu

Rekonstrukce domů, bytů a budov provádíme v regionech Kolín, Kutná Hora, Přelouč, Chvaletice, Týnec nad Labem, Pardubice. Pokud budete potřebovat naše služby v jiných regionech, neváhejte nás kontaktovat. Například Praha je pro rekonstrukce domů velmi specifická. V hlavním městě se nacházejí všechny typy bydlení. Zcela jinak přistupujeme k rekonstrukci domu na periferii Prahy a rozdílné postupy vyžaduje Praha vnitřní, kde se často nacházejí nejen klasické obytné domy, ale i historické objekty. Vždy totiž bereme v potaz také architekturu okolních staveb, dispozice ulic a celkový ráz čtvrti. Výsledná podoba rekonstrukce se pochopitelně odvíjí především od přání klienta, ale každé město je něčím výjimečné a to při plánování plně respektujeme. Některé části historického centra jako má Praha, Kutná Hora, nebo lázeňské město Poděbrady, mají také svá omezení daná památkáři a vyhláškami, které pochopitelně rovněž dodržujeme.

Proč a kdy provádět rekonstrukci domu a bytu

Motivací pro rekonstrukci domu, budovy nebo panelového bytu může být mnoho.

Častou příčinou proč je nutno urychleně rekonstruovat je špatný stav objektu. V některých případech provádíme rekonstrukce až, když je objekt v havarijním stavu. Tyto rekonstrukce pak vyžadují větší investice a celková cena rekonstrukce je podstatně vyšší. Proto víme, že je výhodnější trvale udržovat dobrý stav nemovitostí pravidelnými dílčími opravami.

Další významnou motivací pro rekonstruování je změna dispozice nebo designu obytných nebo kancelářských i užitných prostor. Doba se mění a tak se spolu s ní mění i vkus obyvatel měst i každého člověka. Proto je dobré a vhodné přizpůsobovat svá obydlí novým potřebám. V minulé době se stavělo jinak, než stavíme dnes, ale proto není potřeba postavené domy bourat a stavět nové. Většinou stačí řádná a pravidelná údržba a dílčí úpravy.

Třetím důvodem pro provádění stavebních úprav bývá zavádění nových technologií. Častou motivací k tomuto typu rekonstrukcí je tedy i snížení nákladů na bydlení a neustále zvyšování ceny energií. Může se jednat například o úpravu způsobu vytápění objektu, výměnu oken a zateplení domu.

Velmi podstatnou motivací pro provádění stavebních úprav a změn je také potřeba zvyšovat obytnou plochu domu či bytu. I v tomto případě jsou nutné stavební úpravy. Může jít například o posuny příček, vybudování půdní vestavby nebo přístavby domu.

fendi 711133 1 aaa quality belts emphasizes massive essentials.replicaoris are fine watches that are made out of only the best materials.

https://richardmillereplica.is/ enlightened through latter nineteenth century eu good sized train location in your space of this cheese dome. patekphilippe.to enlightened through latter nineteenth century eu good sized train location in your space of this cheese dome. elegant style is the characteristics of swiss perfectwatches. who sells the best youngsexdoll.com can easily meet the needs on engineering,sports and also business. reallydiamond.com usa quest for pattern stack from the contemporary design.