+420 776 855 282 stavbycermak@seznam.cz

Úpravy okolí stavby

Okolí domu je důležitou součástí komfortu bydlení a jeho úpravu proto není dobré odkládat. Častou prací, kterou například při úpravách okolí staveb vykonáváme je pokládka zámkové dlažby. Rádi Vám profesionálně pomůžeme citlivě doladit blízké i širší prostranství u Vašeho domu. Provedeme také terénní úpravy jako je odstranění, nebo naopak vytvoření nejrůznějších nerovností a prvků. Rádi Vám odborně poradíme a především pomůžeme vše správně, rychle a levně zrealizovat. Pro naše klienty se vždy snažíme tvořit prostředí, které je nejen funkční, ale také příjemné a přívětivé pro pohyb dětí. Proto často navrhujeme u domů nejen parkovací plochy (které jsou také nezbytné), ale i zelená, živá místa a relaxační zóny.

I při úklidu je třeba postupovat citlivě

Stavba je náročná záležitost a dochází při ní často nejen ke změnám terénu, ale také k jeho mírnému znečištění. Součástí úpravy terénu je proto také odvoz suti a úklidové práce. Ze zkušeností víme, že často není třeba odvážet veliké množství suti a půdy, ale je lepší ji využít přímo u domu, nebo v jeho blízkém okolí.

Úpravy okolí staveb mohou například zahrnovat:

  • úklid blízkého okolí stavby,
  • úklid širšího okolí stavby,
  • úpravy nerovností terénu,
  • odvoz suti a nepotřebného materiálu či hlíny,
  • budování doplňků okolí domu,
  • pokládání zámkové dlažby.

Veškeré činnosti realizujeme ve všech regionech, ve kterých naše stavební firma působí. Bližší popis naleznete v informacích Stavby Čermák.

Ukázky - Úpravy okolí stavby

 

Terénní úpravy okolo domu okolo domu provádíme v regionech Kolín, Kutná Hora, Přelouč, Chvaletice, Týnec nad Labem, Pardubice.