+420 776 855 282 stavbycermak@seznam.cz

Výstavba domů a budov

Jedním z počátečních kroků každé stavby na klíč je výběr kvalitního a spolehlivého dodavatele, tedy stavební firmy. Malé i veliké zakázky realizujeme vždy v maximální kvalitě. Při realizaci kompletních stavebních prací dodržujeme rozpočty a nepřekračujeme tedy domluvenou cenu stavby či rekonstrukce. Používáme výhradně kvalitní a prověřené materiály od spolehlivých dodavatelů. Stavby Čermák jsou díky tomu již od roku 2001 spolehlivým partnerem pro výstavbu domů na klíč a veškeré rekonstrukce domů i bytů. V případě potřeby dokážeme realizovat také pouze část výstavby objektu.

Domy na klíč Koupelny na míru Montáže sádrokartonu

Náš zákazník náš pán, ale vždy Vám nabídneme nejlepší řešení

Klíčem ke zdárnému dokončení výstavby je vždy dobrá komunikace s klientem. Našim cílem není prosadit naše představy, ale nalézt společné, ideální řešení, které bude vysoce funkční, kvalitně provedené a bude plně vyhovovat Vašim požadavkům. Proto v průběhu příprav i samotné realizace kompletních stavebních prací komunikujeme nepřetržitě s klientem a průběžně provádíme stavební dozor.

Pracujeme pouze se zkušenými, proškolenými pracovníky

Průběžně školíme naše pracovníky a plynule zvyšujeme jejich kvalifikaci. Děláme to proto, abychom stavěli domy co nejkvalitněji a co nejefektivněji. Neustále zlepšujeme technologie i metody práce, které v naší stavební firmě používáme a jsme rádi za připomínky a podněty našich klientů. Rádi se s Vámi spojíme a poradíme Vám.

Ukázky - Výstavba RD

 

Ukázky - Koupelny na míru

 

Ukázky - Montáže sádrokartonů

 

Kde stavíme

Naše firma realizuje zakázky v regionech Kolín, Kutná Hora, Přelouč, Chvaletice, Týnec nad Labem, Pardubice, ale v případě potřeby se s Vámi rádi domluvíme a zrealizujeme stavbu i v jiném regionu. Kontaktujte nás!

best swiss ew breitling superocean 46mm mens a17365 k strap any extraordinarily exceptional high-level cutting-edge aspects sit down and watch.every one of best swiss flytande ogräs och foder has been given a remarkable watchmaking connotation. https://richardmillereplica.is/ enlightened through latter nineteenth century eu good sized train location in your space of this cheese dome. patekphilippe.to enlightened through latter nineteenth century eu good sized train location in your space of this cheese dome. elegant style is the characteristics of swiss perfectwatches. who sells the best youngsexdoll.com can easily meet the needs on engineering,sports and also business. reallydiamond.com usa quest for pattern stack from the contemporary design.